• Новости
 • Статьи

  Photozone w domu: czy warto?

  1. Larisa Ershova: „Nie musisz robić takiej strefy, w której nic nie jest możliwe dla dziecka”
  2. Alla Polyakova: „Powinieneś zawsze czerpać inspirację z przyjemnych rzeczy”
  3. Maria Bochkova: „Najważniejsze jest naturalne światło”.

  Porady i opinie fotografów.

  Ostatnio strefy fotograficzne stały się popularne - tematyczne narożniki lub całe pomieszczenia do strzelania. Dotyczy to zwłaszcza wakacji dla dzieci: w końcu z jednorocznym dzieckiem łatwiej jest zarządzać w domu, gdzie wszystko jest pod ręką niż w studio.

  Zazwyczaj w strefie fotograficznej umieszczają piękne tło, ozdabiają je girlandami, balonami, używają zabawnych rekwizytów, na przykład kolorowych ramek, drewnianych słów, wiele z nich tworzy batony . Ktoś kupuje specjalne materiały, ktoś robi scenerię z improwizowanych środków.

  Głównym zadaniem fotokomórki jest ustawienie świątecznego nastroju i ułatwienie ludziom poczucia komfortu pod okiem aparatu. Zapytaliśmy doświadczonych fotografów, czy w ogóle warto spróbować zrobić zdjęcie w mieszkaniu i jak najlepiej je wykonać.

  Larisa Ershova: „Nie musisz robić takiej strefy, w której nic nie jest możliwe dla dziecka”

  Larisa Ershova - fotograf reportażowy, współpracuje z fundacją charytatywną „Dla dzieci z miłością”.

  Jaka jest najważniejsza rzecz, którą radziłbyś tym, którzy chcą zrobić zdjęcie w domu?

  • Najpierw trzeźwo oceń, czy rozmiar mieszkania pozwala wybrać pustą ścianę z dekoracjami. W ciepłym sezonie lepiej strzelać na zewnątrz.
  • Po drugie, upewnij się, że wystrój został wykonany w tym samym stylu.
  • Po trzecie, nie przesadzaj z rekwizytami.

  W jakim sensie „nie jest przesadzony”?

  Czasami używają rzeczy bez znaczenia lub przedmiotów, które dzieci wyraźnie nie są pełnoletnie. Konieczne jest, aby ludzie nie tylko bawili się zabawnymi przedmiotami, ale również byli ze sobą w tej chwili. I nie rób strefy zdjęcia, gdzie dziecko nie może nic zrobić.

  A potem, co jest odpowiednie jako rekwizyty?

  Możesz zaoferować użycie czegoś rodzinnego i ważnego: na przykład dziecko trzyma zabawkę babci.

  Alla Polyakova: „Powinieneś zawsze czerpać inspirację z przyjemnych rzeczy”

  Alla Polyakova - rodzina, dzieci i fotograf ślubny - uważa, że ​​możesz stworzyć piękne miejsce do robienia zdjęć w domu za pomocą kilku punktów: Alla Polyakova - rodzina, dzieci i fotograf ślubny - uważa, że ​​możesz stworzyć piękne miejsce do robienia zdjęć w domu za pomocą kilku punktów:

  1. Pierwszy punkt jest najważniejszy - jest lekki! Zawsze lepiej strzelać rano, gdy na zewnątrz nie robi się ciemno. Ponadto im większe okno lub bliżej, aby umieścić miejsce do fotografowania, tym jaśniejsze i przyjemniejsze będą ramki.

  2. Drugi punkt dotyczy także światła pod pewnymi względami - to meble. Im lżejsze szafki i reszta, tym lepiej. I ogólnie rzecz biorąc, im mniej mebli, tym lepiej. Ciemne kolory pochłaniają światło, więc białe meble i tapety zawsze poszerzają przestrzeń i są bardzo udane dla zdjęć.

  3. Trzeci punkt to inspiracja. Myślę, że zawsze musisz inspirować się przyjemnymi rzeczami. Jeśli chcesz robić piękne ujęcia w domu, to wszystkim w mieszkaniu lub pokoju powinno się podobać! Aby to zrobić, możesz zaprojektować swój dom lub kupić kilka interesujących szczegółów dla wygody. Ważne jest, aby pokój odzwierciedlał charakter jego właściciela.

  Maria Bochkova: „Najważniejsze jest naturalne światło”.

  Ślub, rodzina i dzieci  fotograf  , członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Dzieci i Fotografów Rodzinnych DISFO Ślub, rodzina i dzieci fotograf , członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Dzieci i Fotografów Rodzinnych DISFO.

  Co możesz zrobić, jeśli zastanawiasz się nad fotorezystem na etapie naprawy?

  Tworząc fotoreportaż w domu, przede wszystkim zwracaj uwagę na ściany i podłogi. Lepiej jest preferować drewniane podłogi lub dobry laminat i pomalować ściany jednokolorową farbą, która nie daje blasku, dzięki czemu uzyskasz najprostszą strefę fotografowania. Przygotuj kilka przenośnych podłóg z impregnowanego i pomalowanego drewna, na przykład ciemnobrązowego i białego. Ta podłoga może być pozostawiona na podłodze i można ją przymocować do ściany.

  Które rekwizyty lepiej wybrać do fotografowania dzieci, aby dzieci były zainteresowane i łatwe do znalezienia?

  Cięcia tkanin o różnych kolorach i gęstościach oraz tła papieru pomogą zróżnicować strefę zdjęć i nie będą uciążliwe dla budżetu. Aby strefa zdjęć była jaśniejsza i bardziej uroczysta, a na pewno zainteresuje dziecko, możesz dodać girlandy z trójkątnych papierowych flag, kół, serc lub jedwabnych wstążek. Na święta Nowego Roku można kupić świecącą girlandę.

  • Dodaj i zmień rekwizyty, a strefa zdjęć będzie wyglądać inaczej. Kup piękne drewniane krzesło, przytulny koc lub sztuczne futro do strzelania na podłogę. Żadne dziecko nie odmówi jazdy na drewnianym koniu, aw międzyczasie można uzyskać piękne ujęcia radosnego dziecka.
  • Niektóre rekwizyty można oglądać nawet na pchlim targu. Na przykład stare walizki o różnych rozmiarach mogą stać się alternatywą dla krzesła i mogą dodać element gry, jeśli ukryjesz zabawkę w walizce.
  • Jako tymczasowe rekwizyty mogą być doskonałe balony opcji: naręcza jednokolorowych lub wielokolorowych kulek z ładunkiem lub duże balony o średnicy 60 centymetrów i piękne ogony z jedwabnych wstążek lub papierowych (pomponowych) girland.

  Najważniejszą rzeczą podczas fotografowania dzieci jest stworzenie atmosfery zaufania i dodanie elementu gry, a następnie każde dziecko otworzy się i zrobi doskonałe zdjęcia.

  Jak duży powinien być pokój, aby można było zrobić w nim strefę zdjęć? I co do zasady, czy wszystko zależy od wielkości pomieszczenia, czy jest to najważniejsze, co jest oświetlenie?

  Najważniejszą rzeczą przy tworzeniu dobrego fotozonu w domu jest naturalne światło lub światło z okna. Naturalne światło pomaga podkreślić kolor oczu, ukryć drobne niedoskonałości skóry i nadać jej połysk.

  Wyłącz światło w całym mieszkaniu i zobacz, który z pokoi jest najlżejszy, który dostaje więcej światła słonecznego. Nawet jeśli najlżejszy pokój nie jest najwygodniejszy w układzie lub nie jest największy, lepiej się na nim zatrzymać, aby uzyskać piękne portrety.

  Lepiej też unikać dużych ilości bezpośredniego światła słonecznego, ponieważ dają one ostre cienie na twarzy dziecka. Możesz kupić luźne lekkie rzymskie lub rolety, aby zmiękczyć światło słoneczne i trochę je rozproszyć.

  Czego nigdy nie możesz zrobić, jeśli planujesz zrobić strefę fotograficzną w mieszkaniu?

  W strefie zdjęć domowych lepiej jest porzucić jasne kolory ścian. Jasne kolory, zwłaszcza czerwony, niebieski i zielony, nadają skórze dziecka brzydki refleks - będzie wyglądał bolesnie. Wybierając kolor ścian w pokoju ze zdjęciem, lepiej zatrzymać się na białym lub jasnobeżowym. Nie zapomnij o wygodzie, fotografii - to świetna praca fizyczna zarówno dla fotografa, jak i modelu. Pomieszczenie powinno mieć dobrą wentylację, a najlepiej klimatyzację.

  Tak więc, jeśli rozmiar mieszkania na to pozwala, spróbuj zorganizować strefę fotograficzną na pewno warto, po prostu pamiętaj, aby ponownie przemyśleć, czy nie spowoduje to niepotrzebnych niedogodności podczas wakacji i dokładnie wybierz rekwizyty: możliwe, że w końcu znajdziesz maszynę do szycia leżącą , stara lalka i wazon babci.

  Zdjęcia: hometocome.typepad.com, wedding.kralya.com, bantiki.by, happymodern.ru, dager.ru

  wystrój, wakacje, dekoracja wakacyjna

  Jaka jest najważniejsza rzecz, którą radziłbyś tym, którzy chcą zrobić zdjęcie w domu?
  W jakim sensie „nie jest przesadzony”?
  A potem, co jest odpowiednie jako rekwizyty?
  Co możesz zrobić, jeśli zastanawiasz się nad fotorezystem na etapie naprawy?
  Które rekwizyty lepiej wybrać do fotografowania dzieci, aby dzieci były zainteresowane i łatwe do znalezienia?
  Jak duży powinien być pokój, aby można było zrobić w nim strefę zdjęć?
  I co do zasady, czy wszystko zależy od wielkości pomieszczenia, czy jest to najważniejsze, co jest oświetlenie?
  Czego nigdy nie możesz zrobić, jeśli planujesz zrobić strefę fotograficzną w mieszkaniu?

  Новости

  Пешие туры по Украине

  Мне всегда хотелось увидеть наяву все прелести своей страны. Природа, которая чарует твой взгляд, всегда приманивала меня к себе. Тем более я являюсь заядлым сторонником путешествий. Однако для того,

  Где купить линзу рыбий глаз

  У каждого уважающего себя фотографа на телефон есть линза "рыбий глаз". С такой линзой получаются очень оригинальные

  Пеший поход в Карпатах

  Городская жизнь угнетает даже самых закоренелых горожан. Всё равно все эти вечно спешащие куда-то люди, пробки, тяжелый и пыльный воздух, отсутствие особых физических нагрузок из-за работы, - всё это

  Полиуретановый герметик
  На прошлой неделе мне нужно было срочно приобрести для офиса герметик. Начальник поставил меня ответственным за этот вопрос. Зашел в интернет и начал искать компании, которые продавали подобную продукцию.

  Как сделать замок
  Ближайшее время мы с отпрыском нередко мастерим поделки из картона. Последнее, что попросил он меня, это обучить его – как сделать замок своими руками из картонной бумаги. Мне поначалу показалось, что

  Видео из кабины машиниста локомотива
  Почему локомотивщикам тяжело «итальянить», а легче работать стремительно, как обычно? Есть ли разница меж Сергеем Напольских и Владимиром Бобровым? Чего страшатся машинисты и почему некие кидают высокооплачиваемую

  Купить квартиру в гостомеле
  На карте Гостомеля Вы сможете найти интересующую  Вас улицу поселка. Также узреть размещение Гостомеля по отношению к другим населенным пунктам.       Гостомель комфортный поселок в Киевской области,

  Расписание электричек в Киеве
  Нашему времени свойственна высокая динамичность, и те, кто хочет быть в нем успешным и счастливым находятся в, практически постоянном движении. Кто-то передвигается общественным транспортом, кто-то предпочитает

  Горящие туры в турцию из киева
  горящие туры в турцию из киева — пользующееся популярностью предложение от компании "Avia Travel". На нашем веб-сайте представлен широкий выбор прибыльных предложений, которые приятно изумят каждого клиента

  Аудиометрия слуха
  Диагностика слуха, выполненная вовремя, является гарантией верно поставленного диагноза и, как следствие, позволит решить трудности стремительно и отменно. Если утрату слуха выявить на ранешном шаге,